Lisensie van hoë gehalte
Gesondheidsorg / mediese data
vir AI- en ML -modelle

Gesondheidsorg-/mediese datastelle van die rak af om jou Gesondheidsorg KI-projek te begin

Doktersdikteer Oudiodatadatastelle

Prop in die mediese data wat jy vandag gemis het

Doktersdikteer oudiodatadatastelle vir masjienleer

Ons gedetailleerde datastel vir gesondheidsorg bevat 31 verskillende spesialiteitsklanklêers wat deur dokters voorgeskryf word, wat die kliniese toestand van die pasiënt en die sorgplan beskryf, gebaseer op ontmoetings tussen geneeshere en pasiënte in die hospitaal / kliniese omgewing.

Klankdata volgens geslag
SpecialityPasiëntklanklêers (speeltyd in ure)Totale aantal klanklêers

Totaal

257,9775,172,766
Manlik58,8502,444,910
Vroulik113,4061,290,900
Unknown85,7211,436,956
Oudiodata volgens spesialiteit
SpecialityPasiëntklanklêers (speeltyd in ure)Totale aantal klanklêers

Totaal

257,9775,172,766
Ongeluk en noodgevalle9359
Allergie en immunologie115222202
Anestesiologie67722280
Narkose19
APRN1631693
Kardiologie675041566721
kardiotorakale17122
Kardiotorakale chirurgie110
Kliniese hematologie02
Kliniese fisiologie50160
Kritieke Sorg7079645
Tandheelkundige551233
Dermatologie1483474
Diagnostiese radiologie2557591
Oor, Neus En Keel51658
ED Geneesheer Assistent070
Nood367562256
Noodkamer Spesialis30378
endokrinologie2193212
Huisartskunde13639263480
Gesinsverpleegkundige Praktisyn4249018
Gesinspraktyk2622498
Maag312762158
algemene26313
Algemene tandheelkundige praktyk225
Algemene medisyne30327
Algemene Psigiatrie336
Algemene Chirurg27893
Algemene operasie2372220
Geriatriese Geneeskunde4615323
GI55550
ginekologie425
Hematologie - Onkologie22394
HIM019
Hospice & Palliatiewe Geneeskunde441
Hospitalist991493
IH-Industriële Gesondheid73945
Interne Medisyne42604623072
Interne Geneeskunde en Nefrologie15111
Interne Geneeskunde, Pulmonale Geneeskunde, Kritieke Sorgmedisyne en Slaapmedisyne5102
Mediese onkologie1667
Geneeskunde5122
Nefrologie243139821
Neuro/TBI1731157
Neurologie147617786
Neurochirurgie86755
Verpleegkundige Praktisyn81432
Verpleegpraktisyn – Familie9113
OB / GYN242442739
Beroepsgeneeskunde79763
Arbeidsterapeut868
Onkologie681682300
OPERATIEWE SORG05
Oftalmologie60919299
Mond- en kaakchirurg18
Mondchirurgie113
Ortopedie en sportgeneeskunde1493165
ortopediese4849145053
osteopatiese3105566
Otolaryngology99519548
Pain Management230
Pyngeneeskunde111
PANP10760145960
Patologie114343462
Kindertandheelkunde15420
Pediatriese pulmonologie440
Pediatriese spesialiteit35682
Pediatriese chirurgie223
Pediatrics8779271
Fisiese medisyne en rehabilitasie134723523
Fisiese Terapeut1141713
Geneesheer Ass.638
Plastiese chirurgie – spesialiteit13183
Podiatriese Chirurgie424
Voetheelkunde89212056
voorkomende Geneeskunde21191
PRIMÊRE SORG BYWONING17
Psychiatry887170269
Psigoterapie (spesialisasie)50229
pulmonale380964368
Radiologie10962630983
Rehabilitasie251530078
Resident46641
Rumatologie13124
Spraakterapie29327
Sportgeneeskunde349
Chirurgie14431236788
Chirurgie Geneesheer Assistent03
Chirurgiese spesialiteit22290
Torakale medisyne527
Torakale chirurgie437
oorplanting332
Trauma en ortopedie1401308
Unknown42269748054
Boonste gastroïntestinale chirurgie458
Urologie317096934
VASKULARRE OPERASIE19156
Vaskulêr/Algemeen9268
Wondsorg15211
Oudiodata per toestel
SpecialityPasiëntklanklêers (speeltyd in ure)Totale aantal klanklêers

Totaal

257,9775,172,766
IPHONE66632,382
Digitale opnemer1,65922,377
Gemengde tipe 69,8181,408,679
SmartPhone51,5331,306,405
SpeechMic10,329257,730
Telefoondiktee120,8672,071,557
Unknown3,10473,636

Ons hanteer alle tipes datalisensiëring, dws teks, oudio, video of beeld. Die datastelle bestaan ​​uit Mediese datastelle vir ML: Geneesheerdikteerdatastel, Geneesheer kliniese notas, mediese gesprekdatastel, mediese transkripsiedatastel, dokter-pasiënt-gesprek, mediese teksdata, mediese beelde – CT-skandering, MRI, ultraklank (versamelde basis persoonlike vereistes) .

Shaip Kontak Ons

Kan jy nie kry waarna jy soek nie?

Nuwe mediese datastelle wat van die rak af is, word oor alle datatipes ingesamel 

Kontak ons ​​nou om jou bekommernisse oor die insameling van gesondheidsorgopleidingdata te laat vaar

  • Deur te registreer stem ek saam met Shaip Privaatheidsbeleid en Algemene Diens en gee my toestemming om B2B-bemarkingskommunikasie van Shaip te ontvang.