Mediese rekord-transkripsie-datastelle vir KI- en ML-projekte

Uit-die-rak Transkripsie-datastelle vir mediese rekords om jou gesondheidsorg KI-projek te laat begin

Mediese rekord transkripsie data

Prop in die mediese data wat jy vandag gemis het

Vind die regte mediese rekord transkripsiedata vir u mediese KI

Lei jou mediese KI-model akkuraat op met die beste opleidingsdata. Ons datakatalogus van die rak maak dit vir jou maklik om mediese opleidingsdata te kry wat jy kan vertrou.

SpecialtyOngeveer Aantal mediese rekordsOngeveer Aantal karakters

Totaal

5,172,76611,331,920,127
Ongeluk en noodgevalle359723,866
Allergie en immunologie22,20248,273,220
Anestesiologie22,2804,80,25,191
Narkose921,300
APRN1,69354,36,558
Kardiologie15,66,7213,20,98,50,575
kardiotorakale1227,06,280
Kardiotorakale chirurgie1055,321
Kliniese hematologie27,546
Kliniese fisiologie16010,03,807
Kritieke Sorg9,6453,42,13,951
Tandheelkundige1,23329,74,753
Dermatologie3,47462,28,845
Diagnostiese radiologie7,59172,68,441
Oor, Neus En Keel65820,74,977
ED Geneesheer Assistent7031,316
Nood62,25616,24,31,343
Noodkamer Spesialis37812,72,557
endokrinologie3,21291,07,557
Huisartskunde2,63,48053,40,93,592
Gesinsverpleegkundige Praktisyn9,0181,86,24,462
Gesinspraktyk2,49869,42,820
Maag62,15812,79,38,968
algemene31313,77,179
Algemene tandheelkundige praktyk2599,740
Algemene medisyne32711,91,224
Algemene Psigiatrie361,18,388
Algemene Chirurg89314,11,292
Algemene operasie2,22089,65,239
Geriatriese Geneeskunde5,3231,57,49,785
GI55018,71,706
ginekologie2598,953
Hematologie - Onkologie39411,20,038
HIM197,869
Hospice & Palliatiewe Geneeskunde412,10,206
Hospitalist1,49344,03,854
IH-Industriële Gesondheid94527,57,753
Interne Medisyne6,23,0721,74,14,86,763
Interne Geneeskunde en Nefrologie1115,19,283
Interne Geneeskunde, Pulmonale Geneeskunde, Kritieke Sorgmedisyne en Slaapmedisyne1022,10,331
Mediese onkologie674,87,088
Geneeskunde1223,68,833
Nefrologie39,82110,14,22,013
Neuro/TBI1,15751,42,035
Neurologie17,7864,90,64,199
Neurochirurgie75531,46,223
Verpleegkundige Praktisyn43227,19,033
Verpleegpraktisyn – Familie1132,81,032
OB / GYN42,73911,41,18,874
Beroepsgeneeskunde76334,76,696
Arbeidsterapeut682,38,853
Onkologie82,30029,63,70,809
OPERATIEWE SORG513,637
Oftalmologie19,2994,48,44,680
Mond- en kaakchirurg818,733
Mondchirurgie1332,527
Ortopedie en sportgeneeskunde3,1651,43,93,798
ortopediese1,45,05327,75,08,345
osteopatiese5,5661,36,79,541
Otolaryngology19,5483,95,00,098
Pain Management3062,650
Pyngeneeskunde1135,515
PANP1,45,96044,53,32,915
Patologie43,4622,76,60,828
Kindertandheelkunde4208,99,253
Pediatriese pulmonologie401,58,625
Pediatriese spesialiteit68220,63,509
Pediatriese chirurgie2390,525
Pediatrics9,2714,26,54,058
Fisiese medisyne en rehabilitasie23,5235,77,01,697
Fisiese Terapeut1,71346,81,870
Geneesheer Ass.381,27,349
Plastiese chirurgie – spesialiteit1836,04,359
Podiatriese Chirurgie241,08,258
Voetheelkunde12,0563,91,63,411
voorkomende Geneeskunde1914,35,298
PRIMÊRE SORG BYWONING727,134
Psychiatry70,26935,10,76,474
Psigoterapie (spesialisasie)22929,61,345
pulmonale64,36815,66,29,273
Radiologie6,30,98364,19,87,812
Rehabilitasie30,0789,61,87,590
Resident64119,90,867
Rumatologie1244,32,080
Spraakterapie3279,81,803
Sportgeneeskunde491,48,200
Chirurgie2,36,78864,27,35,680
Chirurgie Geneesheer Assistent34,315
Chirurgiese spesialiteit29010,14,789
Torakale medisyne271,64,106
Torakale chirurgie371,53,325
oorplanting321,28,670
Trauma en ortopedie1,30853,08,512
Unknown7,48,0541,69,50,98,900
Boonste gastroïntestinale chirurgie581,80,361
Urologie96,93413,55,27,616
VASKULARRE OPERASIE1566,74,129
Vaskulêr/Algemeen2684,11,007
Wondsorg2115,82,123

Ons hanteer alle tipes datalisensiëring, dws teks, oudio, video of beeld. Die datastelle bestaan ​​uit Mediese datastelle vir ML: Geneesheerdikteerdatastel, Geneesheer kliniese notas, mediese gesprekdatastel, mediese transkripsiedatastel, dokter-pasiënt-gesprek, mediese teksdata, mediese beelde – CT-skandering, MRI, ultraklank (versamelde basis persoonlike vereistes) .

Shaip Kontak Ons

Kan jy nie kry waarna jy soek nie?

Nuwe mediese datastelle wat van die rak af is, word oor alle datatipes ingesamel 

Kontak ons ​​nou om jou bekommernisse oor die insameling van gesondheidsorgopleidingdata te laat vaar

  • Deur te registreer stem ek saam met Shaip Privaatheidsbeleid en Algemene Diens en gee my toestemming om B2B-bemarkingskommunikasie van Shaip te ontvang.