Mediese rekordtranskripsiedatastelle vir KI- en ML-projekte

Uit-die-rak-transkripsiedatastelle vir mediese rekords om jou gesondheidsorg-KI-projek te laat begin.

Mediese rekord transkripsie data

Prop in die mediese data wat jy vandag gemis het

Vind die regte mediese rekord transkripsiedata vir u mediese KI

Lei jou mediese KI-model akkuraat op met die beste opleidingsdata. Getranskribeerde mediese rekords verwys na transkripsie van dokter- en pasiëntgesprekke, transkripsie van mediese verslae en mediese assessering. Dit help met die kartering van die mediese geskiedenis van die pasiënt vir toekomstige besoeke en dien ook as 'n verwysingspunt vir die dokters. Ons uit die rak datakatalogus maak dit vir jou maklik om mediese opleidingsdata te kry wat jy kan vertrou.

Van die rak getranskribeerde mediese rekords:

  • Transkripsie van 257,977 31 ure van werklike doktersdiktee van XNUMX spesialiteite om Gesondheidsorg-spraakmodelle op te lei
  • Verskeie getranskribeerde mediese rekords – Operasionele verslag, ontslagopsomming, konsultasienota, erkenningsnota, ED-nota, klinieknota, ens.
  • PII geredigeerde oudio en transkripsies wat voldoen aan veilige hawe-riglyne in ooreenstemming met HIPAA
SpecialtyOngeveer Aantal mediese rekordsOngeveer Aantal karakters
Pyngeneeskunde1135,515
Podiatriese Chirurgie241,08,258
Plastiese chirurgie – spesialiteit1836,04,359
Geneesheer Ass.381,27,349
Fisiese Terapeut1,71346,81,870
Fisiese medisyne en rehabilitasie23,5235,77,01,697
Pediatrics9,2714,26,54,058
Pediatriese chirurgie2390,525
Pediatriese spesialiteit68220,63,509
Pediatriese pulmonologie401,58,625
Kindertandheelkunde4208,99,253
Patologie43,4622,76,60,828
PANP1,45,96044,53,32,915
Voetheelkunde12,0563,91,63,411
Pain Management3062,650
Otolaryngology19,5483,95,00,098
osteopatiese5,5661,36,79,541
ortopediese1,45,05327,75,08,345
Ortopedie en sportgeneeskunde3,1651,43,93,798
Mondchirurgie1332,527
Mond- en kaakchirurg818,733
Oftalmologie19,2994,48,44,680
OPERATIEWE SORG513,637
Onkologie82,30029,63,70,809
Arbeidsterapeut682,38,853
Chirurgie2,36,78864,27,35,680
Wondsorg2115,82,123
Vaskulêr/Algemeen2684,11,007
VASKULARRE OPERASIE1566,74,129
Urologie96,93413,55,27,616
Boonste gastroïntestinale chirurgie581,80,361
Unknown7,48,0541,69,50,98,900
Trauma en ortopedie1,30853,08,512
oorplanting321,28,670
Torakale chirurgie371,53,325
Torakale medisyne271,64,106
Chirurgiese spesialiteit29010,14,789
Chirurgie Geneesheer Assistent34,315
Beroepsgeneeskunde76334,76,696
Sportgeneeskunde491,48,200
Spraakterapie3279,81,803
Rumatologie1244,32,080
Resident64119,90,867
Rehabilitasie30,0789,61,87,590
Radiologie6,30,98364,19,87,812
pulmonale64,36815,66,29,273
Psigoterapie (spesialisasie)22929,61,345
Psychiatry70,26935,10,76,474
PRIMÊRE SORG BYWONING727,134
voorkomende Geneeskunde1914,35,298
Tandheelkundige1,23329,74,753
algemene31313,77,179
Maag62,15812,79,38,968
Gesinspraktyk2,49869,42,820
Gesinsverpleegkundige Praktisyn9,0181,86,24,462
Huisartskunde2,63,48053,40,93,592
endokrinologie3,21291,07,557
Noodkamer Spesialis37812,72,557
Nood62,25616,24,31,343
ED Geneesheer Assistent7031,316
Oor, Neus En Keel65820,74,977
Diagnostiese radiologie7,59172,68,441
Dermatologie3,47462,28,845
Algemene tandheelkundige praktyk2599,740
Kritieke Sorg9,6453,42,13,951
Kliniese fisiologie16010,03,807
Kliniese hematologie27,546
Kardiotorakale chirurgie1055,321
kardiotorakale1227,06,280
Kardiologie15,66,7213,20,98,50,575
APRN1,69354,36,558
Narkose921,300
Anestesiologie22,2804,80,25,191
Allergie en immunologie22,20248,273,220
Ongeluk en noodgevalle359723,866
IH-Industriële Gesondheid94527,57,753
OB / GYN42,73911,41,18,874
Verpleegpraktisyn – Familie1132,81,032
Verpleegkundige Praktisyn43227,19,033
Neurochirurgie75531,46,223
Neurologie17,7864,90,64,199
Neuro/TBI1,15751,42,035
Nefrologie39,82110,14,22,013
Geneeskunde1223,68,833
Mediese onkologie674,87,088
Interne Geneeskunde, Pulmonale Geneeskunde, Kritieke Sorgmedisyne en Slaapmedisyne1022,10,331
Interne Geneeskunde en Nefrologie1115,19,283
Interne Medisyne6,23,0721,74,14,86,763

Totaal

5,172,76611,331,920,127
Hospitalist1,49344,03,854
Hospice & Palliatiewe Geneeskunde412,10,206
HIM197,869
Hematologie - Onkologie39411,20,038
ginekologie2598,953
GI55018,71,706
Geriatriese Geneeskunde5,3231,57,49,785
Algemene operasie2,22089,65,239
Algemene Chirurg89314,11,292
Algemene Psigiatrie361,18,388
Algemene medisyne32711,91,224

Ons hanteer alle tipes datalisensiëring, dws teks, oudio, video of beeld. Die datastelle bestaan ​​uit Mediese datastelle vir ML: Geneesheerdikteerdatastel, Geneesheer kliniese notas, mediese gesprekdatastel, mediese transkripsiedatastel, dokter-pasiënt-gesprek, mediese teksdata, mediese beelde – CT-skandering, MRI, ultraklank (versamelde basis persoonlike vereistes) .

Shaip kontak ons

Kan jy nie kry waarna jy soek nie?

Nuwe mediese datastelle wat van die rak af is, word oor alle datatipes ingesamel 

Kontak ons ​​nou om jou bekommernisse oor die insameling van gesondheidsorgopleidingdata te laat vaar

  • Deur te registreer stem ek saam met Shaip Privaatheidsbeleid en Algemene Diens en gee my toestemming om B2B-bemarkingskommunikasie van Shaip te ontvang.